Våre nye nettsider lanseres 31. oktober

Hammervoll Pind er en totalleverandør av juridiske tjenester innenfor eiendom, entreprise, restrukturering, corporate / selskapsrett og tvisteløsning.

Oslo / Holbergsgate 19 / 0166 Oslo / Tlf 22 94 40 00
Bergen / Bryggen 15 / 5003 Bergen / Tlf 22 94 40 00

John M. Hammervoll

Advokat / Partner
90 1970 90
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
john.hammervoll@hammervollpind.no

Anders Pind

Managing Partner / Advokat (H)
480 12 140
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
anders.pind@hammervollpind.no

Ivar Hillestad

Managing Partner Bergen / Advokat
924 68 681
Bryggen 15, 5003 Bergen
ivar.hillestad@hammervollpind.no

Per Vinje

Advokat / Partner
900 47 633
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
per.vinje@hammervollpind.no

Mads Jespersen

Advokat / Partner
950 97 612
Bryggen 15, 5003 Bergen
mads.jespersen@hammervollpind.no

Alf-Erik Jentoft

Advokat / Partner
900 43 901
Bryggen 15, 5003 Bergen
alf-erik.jentoft@hammervollpind.no

Truls Johannesen

Advokat / Partner
940 21 709
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
truls.johannesen@hammervollpind.no

Even Komnæs

Advokat / Partner
959 16 868
Bryggen 15, 5003 Bergen
even.komnaes@hammervollpind.no

Marcus Indrevær

Advokat / Partner
934 47 512
Bryggen 15, 5003 Bergen
marcus.indrevaer@hammervollpind.no

Rikard Berg

Advokat
473 22 580
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
rikard.berg@hammervollpind.no

Erik Myking

Advokat / Partner
917 844 14
Bryggen 15, 5003 Bergen
erik.myking@hammervollpind.no

Morten Pind

Advokat / Partner
480 35 997
Bryggen 15, 5003 Bergen
morten.pind@hammervollpind.no

Magnus A. Grape Løvdal

Advokat
400 69 140
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
magnus.lovdal@hammervollpind.no

Helene Cappelen-Dahl

Advokat
980 08 211
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
helene.cappelen-dahl@hammervollpind.no

Nina Kibsgaard

Senioradvokat
984 21 657
Bryggen 15, 5003 Bergen
nina.kibsgaard@hammervollpind.no

Truls Fyhn Østeraas

Advokat
940 21 708
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
truls.osteraas@hammervollpind.no

Patrick Neumann

Advokatfullmektig
940 05 114
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
patrick.neumann@hammervollpind.no

Tine Herlofsen Slaatten

Advokatfullmektig
413 18 903
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
tine.slaatten@hammervollpind.no

Martin Holst-Olsen

Advokatfullmektig
940 17 327
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
martin.holst-olsen@hammervollpind.no

Tor Nordstrøm

Advokatfullmektig
909 57 276
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
tor.nordstrom@hammervollpind.no

Madelene Jordsjø

Advokatfullmektig
414 75 404
Bryggen 15, 5003 Bergen
madelene.jordsjo@hammervollpind.no

Hilde Beate Aronsen

Advokatsekretær
22 94 40 00
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
sekretaer@hammervollpind.no

Moa Stridbeck

Advokatsekretær
22 94 40 00
Holbergsgate 19. 0166 Oslo
kontor@hammervollpind.no

Mathea Grønseth Hübert

Advokatsekretær
948 09 340
Bryggen 15, 5003 Bergen
sekretaerbergen@hammervollpind.no

Kristine Tellefsen

Administrasjonsansvarlig Bergen
22 94 40 00
Bryggen 15, 5003 Bergen
kontorbergen@hammervollpind.no

Morten Grønvigh

Senioradvokat
900 26 620
Holbergsgate 19, 0166 Oslo
morten.gronvigh@hammervollpind.no